Nacházíme se v Srbči, v malé obci ležící v Přírodním parku Džbán, na rozhraní okresů Kladno, Rakovník a Louny. Jsme v malebném údolí, obklopeni zalesněnými kopci, loukami a rybníky.

Máme zde v tuhle chvíli 8 úžasných a hodných koníků s velikým srdíčkem a trpělivostí, co děti podpoří v každémť kroku a učení se.

V roce 2019 jsme založili zájmový spolek („Ranč Kami z.s.“) a začali tak budovat i ranč….Malý, stále se budující, rodinný ranč s koňmi.. Opravdu s rodinným přístupem, a to nejen ke koním a jejich majitelům, ale i k Vašim dětem a Vám rodičům co k nám děti vozíte.

Zaměřujeme se na výuku jízdy na koni i na klidné a pohodové vyjížďky do lesa, v anglickém i ve westernovém sedle. Jezdí u nás děti již od útlého věku, začátečníci i pokročilí jezdci, dospělí i děti se zdravotním handicapem. Nabízíme individuální plán výuky pro jednotlivce i menší skupiny,

Co nabízíme?

„Jezdeckou školičku“ – V našem pravidelném koňo kroužku učíme děti (teď už i puberťačky 😏😁) o koních vše od úplných základů, ale i třeba to, jak se drží lopata nebo vidle a jak se vozí a vysypává kolečko 😄. Chceme, aby děti věděly a poznaly, že mít koně není jen o tom ježdění, ale že je to i hlavně o té každodenní práci a péči o něj. Při pravidelné dochazce i možnost účasti na hobby westernových závodech, které každý rok navštěvujeme.

Dále nabízíme :
Vyjížďky na koni
Vyjížďky na koni s vodičem
Svezení dětí na poníkovi
V létě plavení koní.
Focení se s koňmi.
Letní tábory
Ustájení koní 24 /7.
Další aktuální aktivity budeme přidávat do událostí našeho ranče.

V případě Vašeho zájmu se nebojte nás kontaktovat buď na telefonu +420 720 361 776 nebo na https://www.facebook.com/groups/405585776917898. Budeme se těšit na Vaši návštěvu ( i nezávaznou) 😁. Ahoj Katka.