Jsme začínající, vlastně už rok, dva fungující 🤔 😂 zájmový spolek s koňmi, hlavně rodinným přístupem a to jak k našim koním, tak i k Vašim dětem, ale i k Vám rodičům co k nám s dětmi přijedete nebo už pravidelně chodíte. Zaměřujeme se na výuku jízdy na koni (jezdecká školička) tak i na klidné a pohodové vyjížďky do lesa. V našem pravidelném koňo kroužku „Jezdecká školička“ učíme děti (teď už i puberťačky 😏😁) o koních vše od úplných základů, ale i jak se drží lopata nebo třeba vidle a jak se vozí a vysypává kolečko 😄. Chceme, aby děti věděly, viděly, pochopily, poznaly a vlastní silou a na vlastní oči zjistily , že mít koně není jen o tom ježdění, ale že je to hlavně o té každodenní práci a péči o něj.

 

 

Nabízíme individuální plán výuky pro jednotlivce i menší skupiny, popřípadě jen jednorázové svezení do přírody pro odreagování. Jezdí u nás děti již od útlého věku, začátečníci i pokročilí jezdci , dospělí i děti se zdravotním handicapem. Při delší spolupráci s námi i možnost účastí na hobby westernových závodech, které každý rok navštěvujeme , v létě samozřejmě plavení se s koňmi a jiných zajímavých aktivit s koňmi spojenými. Pro děti máme v přípravě celodenní týdenní aktivity s koňmi, popřípadě při zájmu i jen víkendy. Další aktuální aktivity budeme přidávat do událostí našeho ranče.

V případě Vašeho zájmu o ježdění se nebojte nás kontaktovat buď na telefonu +420 720 361 776 nebo na https://www.facebook.com/groups/405585776917898. Budeme se těšit na Vaši návštěvu ( i klidně nezávaznou) i s naším malým 😁 stádem koní. Ahoj Katka.